יום רביעי – 12.12.73

1. קיבלתי מכתבי "תנחומים" מגדעון שוורץ ויהודה אלקנה. כפי שהבנתי, אלקנה גם מתכוון לבוא אלינו אחרי שיחזור ארצה (כנראה שדבורצקי הפיץ את "הבשורה").

2. 15:50 – חנה גולן: ביקשתיה שתכתוב לקלרה טִינְדֵל מקנדה, שישלחו לי 4 העתקים של הצילום שעשו לגיורא וחבריו וכן – אם אפשר – החצי העליון של גיורא, בצורה מוגדלת – במספר העתקים.

3. 17:20 – דיברתי עם גב' שטרק (אמא של יאיר שחק). הם קיבלו ד"ש – לא ישיר – ביום חמישי, 11.10, שהבן בסדר. הבן היה מדריך בצאלים (ע"י ג'וליס). מישהו שהיה אז בצאלים (או בג'וליס) אמר שראה את יאיר, ואז מייד צילצלו להם, מבלי לשאול את המישהו – מיהו? הבן השני – אבי – עכשיו במילואים.

4. 17:30-19:00 – בא ארי כהן: דיבר עם יגאל רינגרט כאילו, גיורא סיפר לו שהוא צריך להשתתף בכוח שפורץ את התעלה, אבל לא הכוח שצולח. בנוגע לעודד בירגר – הוא חבר של גיורא מירושלים, היה עם גיורא בקורס המט"קים, וגם למד עם גיורא בבית-הספר שליד האוניברסיטה. יש בחור בשם ראובן ראובני – היה עם גיורא בטירונות ועכשיו הוא בחרמ"ש.

5. ב- 18:00 בערך צילצל ראלף BRUKE, קרוב של PAUL, מקנדה. דיברנו אנגלית. הוא נמצא בחדר 126 בהוטל קינג-דיויד. יש לו גם איזה רדיו קטן מתנה בשביל גיל. נדברנו שמחר אתקשר איתו.

6. 18:30 – באו סוניה ודוד, יצאו יחד איתנו ב- 19:20.

7. קודם, בערך, ב- 18:00, צילצל שמואל אגמון. אח"כ דיברתי עם נחמה, והיא הבטיחה לתת לי שוב את הכדורים להרגעה.

8. 21:50 – צילצלה חנה גולן: מסרה לי את הכתובת של טינדל (חנה שולחת את המכתב עם בקשתי בנוגע לתמונות).

לפעמים אני חושב, אולי גיורא חי בכל זאת?
(לאור השיחה שהייתה לו עם רינגרט, ולאור שיחתי עם אימו של שחק יאיר – שקיבלו ממנו ד"ש ב- 11 לאוקטובר).

אני יוצא מדעתי, כנראה!


שיתוף יום זה:

הסבר ומידע נוסף

גיורא וחברים
giora_friends

כיתבו תגובה או שתפו את הסיפור שלכם