יום רביעי – 23.1.74

1. בחדשות – מסרו על פגישה של אלוף שפיר (ראש אכ"א) עם נציגי מצרים, הצלב האדום והאו"ם – בקשר להחלפת חללים. בשיחות אלה השתתף גם הרב הראשי פירון (כך מסרה לי פניה). המצרים הבטיחו לעזור וגם להחזיר את החפצים האישיים.

2. ב- 8:00 בערך צילצל ציפין: כפי שמסרו לו מתל-אביב יצאו כבר 30 צוותים לאיתור נעדרים.

3. צילצלה קלרה שלנו (רס) מתל-אביב והתעניינה במצבנו בנוגע לשלג. בתל-אביב מזג אוויר טוב.

4. בחדשות שעה 13:00 וביומן, שוב נמסר על פגישות האלוף שפיר בנוגע להחלפת חללים. ב"ידיעות אחרונות" נמסרת ידיעה על 335 חללים שנמצאים בשטח מצרים.

5. 16:35 – צילצלתי אל החוקרים: איתן בן-נתן חולה; חיים בדנר "בסביבה". השארתי את מספר הטלפון שלנו וביקשתי שיתקשר איתנו.

6. 16:45 – צילצלתי אל גברת שטרק – לא הייתה תשובה. אז צילצלתי אל בנה אבישי. מסתבר שהוא קיבל סיכום חקירה (מישהו מהש"ב השיג לו את הסיכום הזה). הבטיח לי לשלוח צילום. שם מוזכרת גם החקירה של רינגרט. לפי ההשערה של הסיכום – הטנק "הראשון" נמצא בתחום הארמיה השנייה. לפי שכתוב בסיכום, צריך עוד לחקור מספר אנשים וכן לעשות עוד מספר צילומי אוויר.

7. 20:00 – צילצל הרב צמל (דיבר עם פניה). הצילום עם הפרטים – בדפוס. בנוגע למחר – אם נגיע, שנתקשר איתו. ביום ראשון הרב יהיה בירושלים. אם לא נבוא מחר אז הוא יביא לנו את מה שהודפס. הצוותים כבר נכנסו לשטח הארמיה השנייה. יש סברה שהטנק הראשון נמצא במקום מבוּדד, ואם יגיעו אליו – אפשר יהיה ללמוד ממנו הרבה לגבי מה שהתרחש. הטנק כאילו "שָׁלֵם"(?).

8. בחדשות 21:00 מסרו שהצוותים שלנו התחילו לסרוק את שטח האויב.


שיתוף יום זה:

הסבר ומידע נוסף

335 חללים בשטח מצרים
jan_23_74

כיתבו תגובה או שתפו את הסיפור שלכם