יום שלישי – 8.1.74

1. היום הגיע מכתב מקנדה, מטינדל. שלחו תמונות, אולם בלי התמונות המוגדלות שביקשתי. התמונות לא ברורות ולא נוכל להשתמש בהן לשם זיהויו של גיורא.

2. 13:30-13:40 – צילצלה גב' דביר. השתתפה בכינוס ההורים אתמול. הכינוס נוגע למעשה לגדוד של עמיר יפה (צנטוריונים) אולם מסתבר שגם מספר טנקי פטון צורפו אח"כ לגדוד, וביניהם היה הטנק של דביר. שאלה אותי גם אם דיברתי עם יובל נריה. הבטיחה לבקר אותנו אם תהיה בירושלים. בנה בינתיים נעדר. סיפרה גם שבכינוס המפקדים שיקרו, כרגיל: דיברו על חילוץ פצוע, שהחילוץ היה קשור בסיכון גדול – ולעומת זאת גב' דביר מכירה את המקרה ויודעת שבמקרה נתקלו בפצוע וחילצו אותו.

3. בבוקר צילצלה חנה גולן – בקשר לעוזרת, וגם שאלה אותי משהו בקשר לתרגיל באלגברה. ב- 15:00 – צילצלתי אליה וסיפרתי לה שקיבלתי את התמונות מקנדה. בהזדמנות זו גם קיללתי קצת את המפלגה ובפרט את גולדה. חנה סיפרה לי שלשני מכירים שלה (אווסברג, ד"ר יעקובי) – בנים נעדרים.

4. ב- 17:50 – צילצלה שפי אבנר: קבעה לנו פגישה עם הרב צמל – אצלנו בבית, ביום חמישי (10.1), בשעה 13:00.


שיתוף יום זה:

הסבר ומידע נוסף

הרב אפרים צמל
במשך יותר משש שנים, בהן מלחמת ששת הימים ומלחמת יום הכיפורים, היה הרב הראשי של השריון. בהמשך שירת באגף כוח האדם בצה''ל והיה ראש המרכז למשפחות החללים. כמו כן היה הרב הראשי של חיל האוויר וסגן הרב הצבאי הראשי.

כיתבו תגובה או שתפו את הסיפור שלכם