יום רביעי – 13.2.74

1. פניה הייתה בעיר העתיקה אצל צלם ארמני: "גרי" (אלישבע ירון נתנה את הכתובת), והשאירה שם את הסרט עם התמונות של גיורא בקווים.

2. נפגשתי – אחרי ההרצאה – עם ציפין: אין חדש.

3. 13:50-15:15 – הייתה אצלנו איילה שפירא (הזמנתי אותה). הביאה לי חוברת עם פירוט "זכויותינו" וגם מילאתי טופס מתאים שאותו היא תעביר לאגף השיקום. היא גם סיפרה לי שבעלה – שנמצא במילואים בחיל רפואה – הביא מפאיד את הטופס של גיורא (כנראה ששם הפיצו את התמונות). שפירא חושבת שחיילים מעדיפים לקרוא "ידיעות אחרונות".

4. 16:30-17:30 – נסענו לעיר העתיקה, אל הצלם. הוא הגדיל אבל זה לא ברור. מציע שננסה בתל-אביב להגדיל את התמונה הצבעונית – לצבעונית, ואז, מהגדולה הצבעונית לעשות שחור-לבן. הוא חושב שבגלל הקונטרסטים – ההגדלה, בתהליך כזה, יותר ברורה. לא רצה לקחת כסף (עשה 4 העתקים).

5. היום היו בעיתונים ("מעריב", "הארץ") – כתבוֹת בנוגע למחדלים באיתור נעדרים בחזית הדרומית. כמו-כן – כפי שמסתבר – הנעדרים לא יִכללו בחוברת שתכלול את רשימת הנופלים בדרום. צילצלתי לפני 20:00 ללוטנברג ורציתי שיציע שתהיה רשימת נופלים-נעדרים. לדאבוני – לא מצאתיו בבית.

 

6. ב- 21:00 – צילצל לוטנברג. דיברה איתו פניה (אני הייתי בישיבה). פניה סיפרה לו מה הבעיה. גם הוא חושב שצריך לכלול בחוברת את הנעדרים.

7. צילצלה בלומה הופמן (אני הייתי בישיבה), דיברה עם פניה.


שיתוף יום זה:

הסבר ומידע נוסף

כתבה על המחדלים באיתור הנעדרים
feb_13_74_a

כתבה על אי הכללת הנעדרים בחוברת
feb_13_74

כיתבו תגובה או שתפו את הסיפור שלכם