יום ראשון – 17.3.74

1. פניה סיפרה לי על הרבה תגובות (ברדיו) בקשר לתוכנית שהייתה ביום שישי. בין היתר צילצלה גם נורית מייזלר – שמעה על התוכנית (אבל לא שמעה את התוכנית עצמה). ביקשה שפניה תודיע לה כאשר יהיה שידור חוזר.

2. אחרי הצהרים נכנסה גב' קופמן (השכנה שלנו) ודיברה עם פניה (הם – היא ובעלה – שמעו אתמול את התוכנית).

3. 17:45 – צילצלה הבת של משה רוזנצוויג. היום הם כתבו מכתב ל"מעריב" – בנם נעדר והם פוחדים שב- 30.3.74 יפסיקו את החיפושים. הבת גם שואלת – אולי אנו יחד יכולים משהו לעשות בכיוון זה?

4. 19:35-19:45 – צילצלנו אל ציפין. שמעו את התוכנית והתרגשו. ציפין מסר לי – מפי רמי מסלם – שהיו בַּמקום איפה שצריך היה להיות הטנק, אבל לא מצאו אותו. יהיו שוב בסביבה. מורי סיפר לי שהזיהוי הולך לאט.
הוועד דרש שיזמינו גם פתולוגים מחו"ל (היות שלא כל פתולוג מומחה לזיהוי), אולם הרבנות מתנגדת. אולי בכיוון זה אפשר לנצל את הדובר של צה"ל, פורן. דרך אגב, מורי גם סיפר לי שההורים השכולים מתלוננים: בזמנו הייתה הלוויה מסודרת בטקס צבאי – עכשיו עושים את זה בצורה ש"לא תפגע במוראל" של הציבור ("מצניעים" את ההלוויות).

5. הצלחתי סוף-סוף לברר את הטלפון של העיתונאי – עמיקם אליהו
03-228964, אולם לא יכולתי לתפוס אותו. התקשרתי עם מרים בלבן והיא הבטיחה לי שתשתדל מחר לתפוס אותו (ביום ב' נמצא העיתונאי בירושלים במלון "מגדל").


שיתוף יום זה:

הסבר ומידע נוסף

mar_17_74
מן העיתונות.

כיתבו תגובה או שתפו את הסיפור שלכם