יום שבת – 3.8.74

1. בבוקר – מוקדם (8:30) צילצלה ברוניה דיזנדורף מחיפה. כפי שהבנתי – הצילצול היה בקשר לכתבה שהייתה ב"מעריב", מכיוון שהיא לא קוראת עברית – רצתה לדעת אם יש משהו חדש.

2. לפני הצהרים באו יואש ורחל מייזלר עם גיורא הקטן, היו הרבה זמן (נשארו אצלנו לארוחת הצהרים), באו לברך את גיל וגם קראו את מה שנכתב ב"מעריב".

3. אחרי 17:00 בערך – באו אריק מנור ואירי. ישבו עד 18:45. דיברו על החוברת, הסתכלו על צילום הכרוז ועל התמונה שהביא עמיר יפה (אריק מנור גם-כן חושב שהגופה שע"י הטנק היא של גיורא).

4. ב- 18:40 בא ארי כהן ומספר דקות אחריו – אורי פלטי. לפני 19:00 יצא ארי כהן וחזר ב- 19:15 עם דני אבנון וגיורא ביתן. ב- 20:20 הסתלק ארי כהן, ואחריו – מייד – אורי פלטי. כל הזמן פניה "דשה" בטנק ובזיהוי גיורא, הראתה שוב את הכרוז וכל הזמן אותם הדיבורים. מעניין שגם ארי כהן טוען שזה שנחשב בצילום הכרוז למוטי שמיר – לא יכול להיות, כי יש לו פאות ארוכות. בסדיר – אי אפשר לגדל פאות כה ארוכות.
אחרי שנשארו גיורא ביתן ודני אבנון (הוריו בחוץ-לארץ, אבא עובד במשרד החוץ) – פניה דיברה על שידורי קול ישראל וכו'. אני ישבתי רוב הזמן בחדרי כי הייתי מאוד עייף מ"הביקורים" (החל מהצילצול בבוקר של גב' דיזנדורף).

(פניה נזכרה שהיום בדיוק שנתיים מיום גיוסו של גיורא שלנו).


שיתוף יום זה:

הסבר ומידע נוסף

Aug_3_74
גיורא וחברות

כיתבו תגובה או שתפו את הסיפור שלכם